schůzka 21.11.

Na další pravidelné schůzce jsme se tentokát sešeli v hojném počtu, včetně jednoho nováčka, který za námi dorazil prý díky tomuto webu 🙂

Na úvod nám tišnovská skupina poreferovala o nedělním zahájení jejich výstavy v Boleradicích a nastínila možnost uspořádat v tamních divadelních prostorách i výstavu kuřimského fotoklubu.

Podstatnou část schůzky jsme tradičně věnovali Moravsko-slezskému mapovému okruhu. K hodnocení nám tentokrát dorazil soubor fotek od kolegů z Horáckého fotoklubu Jihlava.

Na závěr se pak ke slovu krátce dostal i Ríšův notebook, na němž Hynek Vermouzek prezentoval několik černobílých fotek z víkendové výpravy do Vysokých Tater, Pavel Bortlík ukázal pár snímků z koncetu Ondřeje Havelky v Tišnově a Richard Suchý se pochlubil několika novými akty a snímky z chátrajícího skleníku na hradě Veveří.