schůzka 5.12.

Osm statečných překonalo čertovské nástrahy pátého prosincového večera a dostavilo se na předposlední letošní setkání. Na úvod jsme krátce zhodnotili promítání Pepy Ptáčka v kuřimské knihovně, poté se Pavel Bortlík pochlubil novým přírůstkem ve své výbavě, všichni jsme se samozřejmě s Nikkorem 70-200 f/2,8 krátce pomazlili 🙂

Poté nadešel čas zhodnotit další ze souborů fotek v rámci MSMO, tentokrát k nám doputovali snímky Klubu Moravských Fotografů.

Ke konci hodnocení dorazil alespoň na chvíli Tomáš Trojan, který poté prezentoval několik reportážních snímků z výše zmíněného promítání v knihovně.

V závěru nás ještě tišnovská skupina pozvala na jejich plánovanou fotovycházku, která se uskuteční v úterý 27.12., podrobnosti by měly být brzy zveřejněny na webu Klubu přátel fotografie Tišnov.

Jedna reakce na schůzka 5.12.