MSMO 2012/2013 finišuje

Další ročník Moravskoslezského mapového okruhu se pomalu ale jistě blíží ke svému závěru. Vyhlášení proběhne v Kuřimi v sobotu 29.6. v Kuřimi. Zástupci jednotlivých fotoklubů budou v brzké době kontaktování s bližšími informacemi, které budou samozřejmě postupně zveřejněny i zde na webu.

Příspěvek byl publikován v rubrice MSMO 2012/2013. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 reakce na MSMO 2012/2013 finišuje

1. Hynek napsal:

Dobrý den pane Švéda,
    pan Suchý je aktuálně na dovolené, měl by se vrátit koncem tohoto týdne, zprávu od Vás jsem mu přeposlal, škoda že jste se neozval dříve, ale snad se to nějak stihne.
    Každopádně nashle v sobotu 29.6. u nás v Kuřimi.

2. Bohumil Švéda napsal:

Pan R. Suchý po nás požaduje hodnocení vašeho souboru MSMO 2012 – 2013. Hodnocení vám zatím nemůžeme zaslat neboť soubor k nám dosud nedorazil. Pídil jsem se po něm a zjistil, že p. L. Maštera z Horáckého fotoklubu Jihlava jej posla místo nám k vám. Prosím proto o urychlené zaslání vašeho souboru na mou adresu, abychom jej mohli ohodnotit.
    Zdraví Vás
    Bohumil Švéda