Vyhlášení výledků Moravskoslezského mapového okruhu 2012/2013

Vyhodnocení letošního ročníku Moravskoslezského mapového okruhu proběhne v sobotu 29.června 2012 v Kulturním domě v Kuřimi (mapa) s následujícím programem :

9:30 – 10:30  sraz zástupců fotoklubů v prostorách Kulturního domu Kuřim

10:30 – 12:3O  úvodní slovo, vernisáž výstavy, vyhodnocení výsledků spolu s předáním cen, debata o právě dokončeném ročníku, volný program

12:30 – 13:30  oběd v restauraci v Kulturním domě Kuřim (hrazen pořadatelem pro 3 zástupce každého fotoklubu)

Odpoledne pro zájemce pěší výlet na rozhlednu a skalnatý hřeben Babí lom (mapa), (info), (foto). První variantou je vyrazit pěsky přímo z Kuřimi cca 4 km celkové převýšení 200 metrů z toho 150 na závěrečném kilometru, druhou pak přejezd auty na Podlesí a odtud asi 1,5 kilometru s převýšením 150 metrů. Pro výšlap jen na rozhlednu stačí i sandály, pro procházku po pěkném skalnatém hřebínku přijde vhod pevnější obuv nebo alespoň sandály s kvalitní podrážkou. Po sestupu možnost posezení v příjemné hospůdce na Podlesí a k večeru pak dle uvážení a nálady odjezd domů.

Na vaši návštěvu se těší členové Fotoklubu Kuřim 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, MSMO 2012/2013. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jedna reakce na Vyhlášení výledků Moravskoslezského mapového okruhu 2012/2013

1. Jarda napsal:

Zdravím Fotoklub Kuřím 🙂
    vyhlášení bylo moc fajn a díky moc za prochajdu na rozhlednu. Znělo to původně srandovně, ale místo a lesy okolo jsou opravdu moc hezké. A samo nejlepší na všem bylo povídáni v bufíku až do 6 večer. Setkávat se – to je pravý smysl takových akcí fotoklubů, tak nevím, proč spousta lidí prchla po obědě (jinak byl vynikající, na rozdíl od obsluhy) domů.
    Dobré světlo všem!
    Jarda – fotoklub R9
    Jenom krátká rekapitulace témat: cestování po státech, Polaroid, čtverečky – střední formát, je analogová cesta drahá?, Baryt, světelná skla na naše miláčky, secesní tančírna v Rychlebkách, dobře vychlazená kofola je dar, pařez na zahrádku, záhadný pán s bublifukem na rozhledně, hodnocení mapáčů ….
    Díky