Vyhlášení výsledků Moravskoslezského mapového okruhu 29.června v Kuřimi

Fotoklub Kuřim děkuje všem účastníkům slavnostního vyhlášení výsledků letošního ročníku Moravskoslezského mapového okruhu. Věříme, že většina z vás odjížděla z Kuřimi spokojena, zvláště pak ti kdož s námi podnikli i odpolední výšlap na Babí lom. Budeme rádi pokud odkaz na vaše fotky z dnešního dne, případně přímo samotné fotky pošlete na email info(a)fotoklubkurim.cz.

Pro začátek nabízíme pár fotek od Hynka Vermouzka především z odpolední výpravy na Babec, hlavně pro ty kdož se nezúčastnili 😉

Výšlap na Babec

Další várku fotek dodal Jaroslav Šubert

vyhlášení MSMO - fotky od Jaroslava Šuberta

Fotky z vyhodnocení MSMO v Kuřimi se již objevily také na webu fotoklubu Ivančice

foto Ivančice

Odkaz na fotky z vyhodnocení nám poslal také Jarda Polášek z fotoklubu R9 Rožnov pod Rahoštěm

fotky MSMO Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, MSMO 2012/2013. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.