Fotografování dětí bez kýče (12.6. v 17:00 v klubu Kotelna)

Máte pocit, že většina fotografií dětí vzniká podle stejné a stále se opakující šablony? Chtěli byste se pro svoje vlastní fotografování inspirovat slavnými fotografy, kterým nejde v první řadě o líbivost a roztomilost, ale snaží se zachytit ještě další rozměry dětství? Promítání fotografií z rodinných archivů významných světových krajinářských, portrétních či reportážních fotografů vám nabídne nové pohledy na fotografování dětí a pokusí se vás motivovat k hledání vašich vlastních originálních záběrů. Večerem bude provázet Tomáš Trojan, člen fotoklubu Kuřim a absolvent Institutu tvůrčí fotografie v Opavě.

Smyslem setkání je společné posezení a diskuse nad tvorbou několika zajímavých autorů, nedočkáte se zde pravděpodobně rad typu „k dětem je vhodné si přidřepnout a nastavit nízké clonové číslo“. Tímto technickým směrem není beseda zaměřena, ovšem diskuse bude otevřena čemukoliv.

Beseda se uskuteční v pondělí 12. 6. 2017 v 17:00 v Kuřimi v Klubu Kotelna, Popkova 1012
Srdečně zvou město Kuřim, Fotoklub Kuřim a samozřejmě sám promítající Tomáš Trojan

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.