schůzka 10.9.2018

Za účasti 9 členů fotoklubu byly domluveny následující akce.

1. Přeinstalace výstavy v Městské knihovně v Kuřimi 19.9.2018 v 16h. – každá ruka vítána 😉

2. Podpoření Pochodu s chutí, který se koná 29.9.2018, svými fotografiemi , jako již dva roky před tím. Datum instalace do klipů stanovíme v dalším fotoklubu.

3. Do příštího fotoklubu včetně posílat nebo donést data k vytištění fotografií. Počet není omezen a pro každého člena je 10ks fotografií zdarma!!!

Fotografie do 14 dnů od sesbírání vyhotovím a pak vybereme fotky do MSMO , kde již máme zaplacený příspěvek 600kč. A zbývající fotografie použijeme k obnovení výstav na MěÚ Kuřim.

4. Příští fotoklub tj.24.9.2018 budu vybírat členský příspěvek 300kč od každého. ( Tak doufám ,že nás přijde hodně :-))

Přeji všem šťastnou ruku při výběru soutěžních , i výstavních fotografií a těším se na další fotoklub, který bude zřejmě nadále v restauraci U Mertů, kde se pokusím domluvit salónek :-). O případné změně budu informovat.

Ríša